VOUCHERY 

KARTY PODARUNKOWE "VOUCHERY"

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny i niezapomniany prezent dla swojego przyjaciela, partnera lub rodziny, to nasze bony prezentowe są idealnym rozwiązaniem. Ofiaruj swoim bliskim unikalną okazję do spróbowania swoich sił w strzelectwie i uczestniczenia w wyjątkowym doświadczeniu.

Bony prezentowe na usługi strzeleckie to wspaniała propozycja dla każdego, kto ceni sobie aktywny wypoczynek i niebanalne prezenty. Mogą być one wykorzystane na zakup kursów, lekcji indywidualnych, wypożyczenia broni i wiele więcej.

Dzięki nim Twoi bliscy będą mogli cieszyć się wspaniałą zabawą i zdobywać nowe umiejętności pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Wszystko to w profesjonalnym i bezpiecznym środowisku strzelnicy.

Nie czekaj, wybierz nasze bony prezentowe i spraw swoim bliskim wyjątkowy upominek, który na długo pozostanie w ich pamięci!


Ty zamawiasz - my dostarczamy bon prezentowy w formie plastikowej karty (wielkości karty kredytowej

 lub wysyłamy na adres mailowy.

Przedział cenowy - 300-800 zł

Cena zawiera mi.in. zapoznanie z zasadami  działania, celowania, podstawowej obsługi broni. strzelanie z wybranych jednostek broni.

Wyślij do nas SMS lub napisz na WhatsApp (tel. 662475714)

imię osoby obdarowanej

kwota jaką chcesz przeznaczyć na prezent

ewentualnie krótka sentencja

My zadbamy, aby w ramach przeznaczonej przez Ciebie kwoty każdy obdarowany atrakcyjnie i wyjątkowo spędził czas, który mu zafundował edzięlki Tobie. 

Bon prezentowy zawiera w cenie udział dodatkowych dwóch osób, które nie ponoszą kosztów obsługi instruktora, a jedynie ewentualny koszt wystrzelonej amunicji

Najczęściej z obdarowanym strzelają fundatorzy, których staramy się włączyć w cenę vouchera. 

Na bonach prezentowych nie drukujemy kwoty. Wystawiamy paragon/fakturę dla sponsora indywidualnego lub firmy.

Generalnie - w każdej opcji cenowej zapewnimy dobrą zabawę. wyższa kwota daje większą swobodę dla osoby obdarowanej.