Oferta kursów
i szkoleń


Zapraszamy do udziału w kursach i warsztatach strzeleckich organizowanych przez Strzelnicę Powszechną w Kamieniu Śląskim! Nasza oferta skierowana jest do zarówno początkujących, jak i zaawansowanych strzelców, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i zdobyć nowe doświadczenia.

W ramach naszych kursów i warsztatów uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się techniki strzelania z różnych rodzajów broni, m.in. pistoletów i karabinów, pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Ponadto, zajęcia będą obejmować również teorię strzelania, w tym zasady bezpieczeństwa, obsługę broni,
a także taktykę i strategię.

Nasza oferta obejmuje kursy i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Możemy również zorganizować indywidualne zajęcia dla osób, które chcą skupić się na poprawie konkretnych umiejętności. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, aby prowadzić zajęcia na najwyższym poziomie.

Nie czekaj i zapisz się na nasze kursy i warsztaty strzeleckie już dziś! To doskonała okazja, aby nauczyć się nowych umiejętności, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i spędzić czas aktywnie w przyjaznej atmosferze. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz na naszym profilu na FaceBook.

https://www.facebook.com/strzelnicapowszechna